دیدنی ترین کنده کاری روی چوب دنیا + عکس

چینیا از سالیان سال پیش هنرهای چوبی خود رو به دنیا عرضه کردن و در این رشته به مهارت خاصی رسیدن طوری که چینیا باستانی رو میشه بزرگترین کنده کاران دنیا معرفی کرد. اونا می تونن تیکه چوبای ساده رو به هنرهای باورنکردنی تبدیل کنن.

“ژنگ چون هوای” هنرمند چینیه که تونسته باردیگر هنر باستانی چین رو به دنیا نشون بده. این هنرمند دست به کاری زده که شاید هیچ انسانی به دنبال اون نره چون انجام اون نیاز به دقت و البته حوصله بسیاری داره.

این مرد درزمان ۴ سال گذشته تموم زندگی خود رو صرف یه کنده کاری عالی کرده. اون روی یه تنه درخت ۱۲ متری یکی از نقاشیای باستانی و معروف چین باستان رو با کامل ترین جزئیات پیدا کرده و واسه ساختن هر بخش اون ماه ها زمان گذاشته.

این چوب طولی ۱۲ متری، ارتفاعی ۳ متری و قطری دو متری داره. همه آنایی که واسه اولین بار با این تنه روبرو می شن مطمئنا از تعجب دهانشون باز می مونه و بعضیا هم این اثر رو کار ربات یا ماشینای صنعتی می دونن.

نقاشیای عجیب با انگشت + عکس

ساخت کاردستیای تزیینی با کلید و سکه!

بازنشر باشگاه خبرنگاران هنرنمایی

فاضلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دیدنی های شهر زیبای ونیز

ج سپتامبر 20 , 2019
ایتالیا کشور خوشگلیه و ونیز یکی از عاشقونه ترین شهرهای این کشور و دنیاس. ونیز مرکز منطقه وِنِتو و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری ایتالیا و بزرگ ترین شهر بدون خودروی جهان هستش. در این شهر هیچ اثری از دود و ترافیک اتومبیلا و کامیون نیس و تنها وسیله […]