راه های طبیعی برای کاهش وزن برای افراد چاق

اگه در گروه آدمایی هستین که روشای جور واجور رو واسه درمان چاقی و اضافه وزن خود تجربه کرده و نتونسته اید به وزن ایده آل خود نزدیک شید، پیشنهاد می کنیم با اجرای پیشنهاد پزشکان روشای طبیعی درمان در سراسر جهان واسه کاهش و اثبات وزن خود دست به کار شین. پزشکان روشای طبیعی درمان در جهان واسه کاهش وزن و رسیدن به وزن مطلوب و ایده آل مخاطبان شون، قبل از هر چیز اونا رو به اصلاح برنامه و رژیم غذایی تشویق می کنن و از اونا میخوان به جای مصرف مواد غذایی فرآوری شده، مصرف خوراکیای طبیعی سالم و غذاهای آب پز یا بخارپز شده رو در برنامه غذایی خونواده بذارن.

اونا مصرف مواد غذایی سالم، افزایش وعد های غذایی و داشتن جنب و جوش لازم رو مهم ترین شرط واسه کاهش وزن و رسیدن به وزن مناسب می دانند و می گن که رعایت آسونترین نکات می تونه خونواده ای رو واسه همیشه از خطر اضافه وزن و چاقی و مشکلات به وجود اومده از طریق اون مثل فشارخون، مریضیا و ناراحتیای قلبی، تنگی نفس، چربی خون و ده ها مریضی مفصلی – عضلانی دیگه رهایی بخشه.

پیشنهادایی که باید جدی بگیرین

با مطالعه و به کار گیری طلایی ترین پیشنهاد کارشناسان طب مکمل در جهان می تونین با آسونترین راه ها از بروز چاقی و اضافه وزن پیشگیری کنین.

هرروز نصف لیوان آب گریپ فروت رو با نصف لیوان آب پرتقال مخلوط کرده و بخورین. این کار به افزایش متابولیسم بدنتون کمک می کنه.

افزایش سوخت وساز بدن با فعالیتای بدنی و ورزش مهم ترین روش درمان چاقی و اضافه وزنه. بهترین ورزشا واسه این منظور شنا، دویدن فاصله های کوتاه و تنیسه.

ماساژ انداما مخصوصا ماساژ بخشایی از بدن که دچار سلولیت هستن قبل از حموم در درمان سلولیتا و کاهش وزن موضعی بدن بسیار مؤثره.

نوشیدن آب سبزیجاتی مانند کلم و کرفس به عنوان بهترین چربی سوزهای گیاهی از طرف کارشناسان تغذیه و طب سنتی پیشنهاد می شه.

عرقیات گیاهی رو یادتون نره

یکی دیگه از راه های پیشگیری از چاقی و تجمع چربیا در بدن نوشیدن آب و عرقیات گیاهی چربی سوزه. از دیدگاه پزشکان طب سنتی نوشیدن آب و عرقیات گیاهی به اندازه کافی می تونه موجب افزایش متابولیسم بدن شده و این روش به مرور موجب بهبود روند کالری سوزی در بدن شه.

اینطوری نوشیدن آب به مقدار کافی در طول روز و جا دادن عرق گیاهی زیره و عرق شید به همراه آب در برنامه غذایی و میان وعده های غذایی، می تونه علاوه بر پاکسازی بدن از چربیا و مواد زائد به افزایش اندازه سوخت و ساز کالریا در بدن هم کمک کنه. واسه جفت و جور این نوشیدنیا کافیه مقداری از این عرقای گیاهی رو با همون مقدار آب ترکیب کرده و خنک بخورین.

چای گیاهی ضد چاقی و بدخلقی

حتما تا امروز در میان اعضای خونواده یا فامیل تون با آدمایی برخورد داشتین که به دلیل رعایت رژیم غذایی خاص یا کم کردن اندازه غذایی که در وعده های غذایی میل می کنن، دچار بدخلقی و بی حوصلگی شدن. پزشکان طب طبیعی فکر می کنن آدمایی که رژیم غذایی خاصی رو دنبال می کنن باید در کنار رعایت دستورهای متخصص شون از شکلای جور واجور چایای گیاهی مانند چای گزنه یا چای باباآدم استفاده کنن تا اینطوری علاوه بر به کار گیری خواص چربی سوزی اونا از خواص آرامش بخشی و آرامش دهندگی اونا هم بهره مند شن. نوشیدن این چایا ۲ تا ۳ فنجون در طول روز می تونه تاثیر موثر و مفیدی در کاهش وزن و برطرف کردن بدخلقی داشته باشه.

جعفری رو با هویج بخورین

در متون طب سنتی گفته شده که نوشیدن مخلوطی از آب جعفری به همراه آب هویج در میان وعده عصرگاهی می تونه تاثیر زیادی در کاهش وزن و از بین رفتن چربیا در بدن داشته باشه. پزشکان این روش درمانی می گن که نوشیدن آب جعفری به تنهایی می تونه موجب کنترل و تنظیم اندازه قند خون شده و به سلامت افراد دچار اضافه وزن کمک می کنه. علاوه بر این، مصرف جعفری در وعده های غذایی می تونه اندازه کلسترول خون رو کاهش داده و اونو کنترل کنه. پیشنهاد ما به شما اینه که هنگام خرید، دقت کنین تا هویج تازه و برگای تیره تر جعفری رو انتخاب کنین.

چربی سوزی به سبک هندیا

پزشکان آیوردا مصرف فلفل قرمز در وعده های غذایی رو مهم ترین عامل واسه افزایش سوخت وساز بدن می دونن. اونا فلفل قرمز رو یکی از طبیعی ترین خوراکیای چربی سوز می شناسن که می تونه اندازه چربیای موجود در بدن رو به کمترین حد ممکن ممکن برسونه. البته این پزشکان به مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می کنن که درصورت داشتن مشکل در کارکرد دستگاه گوارش، درد معده یا مریضیای گوارشی دیگه و همین طور درصورت دچار شدن به مریضیای عصبی یا زودخشمی این روش رو واسه کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل شون انتخاب نکنن و به جای این روش سراغ دیگه روشای طبیعی درمان برن و با مشورت متخصص یا دکتر حاذق طب سنتی یا مکمل بهترین روش طبیعی لاغری رو امتحان کنن.

هماهنگی اندازه انداما با چند سوزن

یکی از مزیتای درمان چاقی با کمک طب سوزنی چین، امکان تغییر اندازه، لاغری و کاهش وزن موضعی بعضی از اندامای بدنه. در این روش دکتر با کمک سوزنای بسیار نازک و یه بار مصرف به کاهش اندازه و لاغر شدن بعضی از انداما مانند شکم، بالای پاها و پهلوا می پردازه. در این روش دکتر با تحریک اندام مورد توجه به کلاژن سازی، جمع شدن و کاهش اندازه اون عضو کمک می کنه و مریض پس از ۱۰ جلسه درمانی می تونه تماشاگر کاهش وزن و کاهش اندازه در موضع مورد نظر باشه. این روش در آدمایی که علاقه مند به داشتن سایزی برابر در همه اندامای بدن هستن، بسیار موثره.

ماساژ چینی و لاغری موضعی

اگه در جست وجوی راهی هستین که بتونین به واسطه اون روند لاغری خود رو زیاد کنین، می تونین روی ماساژ طب چینی حساب کنین. پزشکان این روش درمانی با ماساژ نقاط خاصی از بدن که دقیقا همون نقاط طب سوزنیه به افزایش سوخت وساز بدن کمک کرده و کارکرد دستگاه گوارش رو بهتر می کنن. اینطوری با کمک این روش درمانی علاوه بر اینکه می تونین کارکرد اندامای داخلی رو در راه لاغر شدن هدایت کنین، می تونین از تاثیر ماساژ به صورت موضعی مخصوصا در ناحیه شکم، پهلوها و بالای پاها بهره ببرین و زودتر از چیزی که باید به وزن ایده آل تون نزدیک شید.

زنجبیل رو به سبد غذایی تون اضافه کنین

پزشکان هندی می گن که جا دادن زنجبیل در برنامه غذایی هفتگی، دست کم ۳بار، تاثیر زیادی در کاهش وزن و افزایش اندازه سوخت وساز بدن داره. این گیاه دارویی از اون نظر که متابولیسم بدن رو بالا می بره، در گروه موفق ترین چربی سوزها و کالری سوزهای طبیعی هستش که می تونه روند لاغری رو در افراد علاقه مند به کاهش وزن تسریع کنه. پزشکان هندی می گن، خوردن سالاد شامل زنجبیل یا ماستی که زنجبیل تازه در اون رنده شده می تونه اندازه اشتهای افراد رو قبل از خوردن ناهار و شام کم کنه و اینطوری به کاهش وزن منجر شه.

سرکه رو جانشین سس کنین

خیلی از پزشکان طب سنتی چین می گن که مصرف سرکه سیب می تونه تاثیر زیادی در کاهش وزن داشته باشه. این پزشکان نوشیدن مخلوطی از یه لیوان آب و ۲ قاشق غذاخوری سرکه سیب رو یکی از بهترین روش ها واسه افزایش سوخت وساز کالریا می دونن. از طرفی این پزشکان به افراد دچار اضافه وزن پیشنهاد می کنن که به جای مصرف سس هنگام خوردن سالاد، از سرکه انگور یا سرکه سیب استفاده کنن.

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

دلیل کم نشدن وزن چیه؟

عصر ایران

فاضلی

Next Post

راه هایی برای افزایش ماندگاری بوی عطر

بعضی افراد همیشه بوی خوبی میدن تا جایی که می توان راه حرکت اونا رو با عطری که از خود به جا می گذارن شناسایی کرد. تا حالا از خودتون پرسیده اید راز این بوی خوش چیه؟ به طور حتم این راز به یه عطر گران قیمت محدود نمی شه […]