راهنمای گردشگری شانگهای

در مورد شانگهای مقالات زیادی داشته ایم که شما رو واسه سفر به این شهر قشنگتر راهنمایی میکنه با این وجود هرچقدر اطلاعات بیشتری درمورد شهر شانگهای داشته باشین بهتر می تونین در سفر به این شهر از اون لذت ببرین.

شهر شانگهای

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ چه علاقه مند به سایتای تاریخی باشین و چه از دوست داران برجای مدرن و امروزی ، جاذبه های گردشگری بیشماری در این شهر هست. دیوار قدیمی شهر می تونه نقطه خوبی واسه شروع باشه . با در نظر گرفتن سنت ساخت شهرها در هسته و مرکز اصلی ، تموم شانگهای بر دور این دیوار بنا شده . در میان دیوارهایش معبد شهر خدا رو پیدا می کنین . این معماری سنتی چینی محل محبوبی واسه گردشگران هستش و درست در کنار اون باغای Yu به شما نشون میدن که به چه دلیل اینطوره . این باغای قشنگتر و مزین چیزی نیستن که شما از فشردگی شهر شانگهای توقع دارین ، اونا درواقع صدایی از آرامش چینی هستن . برج مروارید شرقی یادآور پررنگی از زندگی مدرنه . شما می تونین گردشی در این ساختمون بزرگ داشته باشین و یا اگه به دنبال یه منظره موثر از شهر می گردید ، در رستوران گردان اون غذا بخورین . مرکز اقتصاد جهانی شانگهای هم خیلی متفاوت نیس و تورهای مختلفی ارائه میده . شما می تونین با مقداری اضافه تر به بالای این ساختمون ۱۰۰ طبقه برید و از یکی از مسحور کننده ترین مناظر شانگهای لذت ببرین .

درباره چین بیاموزید

یه محل عالی واسه شروع آموزش فرهنگی شما موزه شانگهایه . داخل اون مبلمان عتیقه و هنر سلسله های جور واجور چین به نمایش گذاشته شده . هم اینکه می تونین از صحبتای یه راهنما در بین بازدید خود استفاده کنین . هر موقع احساس کنجکاوی بیشتری در مورد شانگهای داشتین سری به مرکز هنری Propaganda Poste بزنین . اینجا شما می تونین ببینین که چیجوری هنر مردمی چین طی سالیان جور واجور تغییر کرده و یه سوغاتی مد روز رو واسه افراد خونه به منزل ببرین .

زندگی شبونه شانگهای

واسه چشیدن طعم یه غذای اصیل شانگهای ، رستوران Lost Heaven رو امتحان کنین . این رستوران کوچیک و رومانتیک با نور کم و شمعایی که در همه جا روشن شدن محیط آرامش بخشی به شما پیشنهاد می کنه . غذاها از ایالت Yunnanه و طعم اصیل اون از آشپزی اقلیتای قومی اونجا سر می گیرن . واسه مکانی خانوادگی تر می تونین سری به رستوران Sichuang در Zi Zhang Hong بزنین . با اینکه ممکنه دکوراسیون اون متفاوت به نظر برسه ولی غذاهای اون بازم طعمی اصیل و استادانه داره.

۲۰ دلیل واسه سفر به هنگ کنگ

همه چیز درباره شهر پکن

الی گشت تور چین

فاضلی

Next Post

بازاریابی و درک نیاز های مشتریان

بسیاری از مردم اشتباهاً واژه بازاریابی را فروش و انجام تبلیغات جهت ترغیب به خرید معنی می کنند. چنانچه کل بازاریابی را به یک کوه یخ تشبیه کنیم فروش بخش کوچکی است که در رأس آن قرار دارد و قسمت اعظم شاید بیش از ۹۰ درصد آن در زیر آب […]