راهنمای پولدار شدن؛ ۵ طرز فکر اشتباه

 موفقیت success,آموزش پولدار شدن

این یه خیال واهیه که چیزی رو بخواین و نتونین هیچ فداکاری در راهش بکنین. خیلی از افراد خواهان ثروت هستن اما واسه رسیدن به اون، راهی بی فایده رو در پیش می گیرند.

به گزارش آلامتو به نقل از lifehack؛ خوبه قبل از شروع سفرتون به طرف پولدار شدن، درمورد موفقیت افراد پولدار بخونین. نه فقط در پولدارشدن به شما کمک می کنه بلکه واسه پولدار موندن هم پیشنهاد های خوبی داره. از این اشتباهات عادی که به فرصت های پولدارشدن تون صدمه می زند دوری کنین:

  1. پولدارها تلاش نمی کنن

اگه قراره فکر کنین، بزرگ فکر کنین. – دونالد ترامپ

موفقیت، نیازمند تلاش و سخت کوشی فراوانه. خیلی از مردم به سختی کار می کنن نه واسه این که پولدار شن، بلکه فقط واسه پرداخت هزینه ها. کامل به شکل فکر ما درباره ثروت بستگی داره چون می تونه تاثیری مستقیم روی اندازه درآمدمون داشته باشه. به جای این که فقط روی کارکردن متمرکز شید، باید شروع کنین به پولدار شدن. کار کردن باید واسه تون یه هدف باشه نه فقط وسیله ای واسه گذران زندگی.

  1. پولدارها، به پولدار شدن شون ایمان نداشتن

من همیشه می دونستم که قراره پولدار شوم. فکر نمی کنم هیچوقت حتی یه لحظه هم شک کرده باشم. – وارن بافِت

خیلی از مردم، ثروتمندن شدن رو از ته دل دوست دارن و می پرستند اما نمی تونن تصور کنن که خودشون هم یکی از ثروتمندان باشن. اونا فکر می کنن یه پولدار، حتما باید کلاهبرداری یا خلافی کرده باشه که به ثروت رسیده باشه. اونا بهتر می دونن به پولدارها حسادت کنن و این و اون رو واسه ناتوانی شون در پولدار شدن، سرزنش کنن.

تموم پولدارها، پول رو به عنوان چیزی می بینن که حق شونه داشته باشن. شما چاره ای ندارین تفکر مثبت رو درخود پرورش بدید تا مطمئن شید که به ثروت دست می یابید. این فکر اشتباه رو نکنین که ثروت واسه تعداد کمی از افراده و شما نمی تونید جزوشون باشین.

  1. پولدارها، به ندای درون شون اعتماد نمی کنن

این کار رو بکن، دست به کار شو! – ریچارد برانسون

اگه می خواهید پولدار شید باید دست از اهمیت دادن به این که بقیه درباره شما چه می می گن وردارین. نباید خودتون رو دست کم بگیرین یا ببینین فقط با منابعی که در اختیار دارین چه می تونید بکنین.

پولدار شدن، یکهِیر پرتکاپوست که فقط بوسیله شما انجام می شه. و شما باید به شم و ذات تون اجازه بدید زمان های خاصی واسه تصمیم گیری های هوشمندانه هدایت تون کنن.

  1. پولدارها امروز و فردا می کنن

 درحالی که بیشترمردم منتظرن قرعه به اسمش بیفته و واسه نیکبختی دعا می کنن، افراد حیرت انگیز، درحال حل مشکلات هستن. – استیو سیبولد

خیلی از افراد درست وقتی که لازمه دست به عمل بزنن، بهتر می دونن منتظر بمونن. خیلی ها منتظر رسیدن زمان مناسب، سرمایه مناسب، یا فرصتی بهتر هستن قبل از اون که دست به کار شن. شما نمی تونید منتظر موفقیت بمونین، باید به دنبالش برید تا با اون مواجه شید.

هیچ کس قرار نیس مشکلات شما رو حل کنه غیر از خود شما. دست دست کردن کردن، دزد زمونه و انتظار، شما رو از رسیدن به چیزی که واقعا می خواهید و کسی که می تونید باشین، باز داره. شما نمی تونید پیگیری و جستجوی تون واسه ثروت رو ترک کنین و به دنبال احتمالات برید یا به عوامل خارجی اجازه بدید تعیین کنن کی باشین.

  1. پولدارها رابطه وحشتناکی با پول دارن

مهم نیس چقدر پول در می بیارید، اما مهمه که چقدر پول نگه می دارین، چقدر واسه تون سود داره، و واسه چند نسل نگهش می دارین. – رابرت کیوساکی

واسه موفقیت باید با پول همون جوری رفتار کنین که یه عاشق حسود و با غیرت با معشوقش رفتار می کنه. شما باید رابطه خود رو با پول بهتر کنین تا پولدار شید. داشتن یه رابطه درست با پول، یعنی مسئول و محترم باشین و با پول، کارای افتخارآمیز انجام بدین. یاد بگیرین که پول رو وسیله ای واسه رسیدن به چیزی ببینین که می خواهید.

وقتی که شروع به نگاه کردن به پول به عنوان یه آزادیبخش می کنین و نه یه خبیث لازم، می تونی به یه آسودگی خیال مالی برسین و فرصت های بیشتری رو جذب کنین.

چیجوری به پول برسیم؟

راه های افزایش درآمد کار و کاسبی

اختصاصی راه های سریع واسه پولدار شدن پولدار شدن

فاضلی

Next Post

راهنمای کامل ضد پیری

به گزارش آلامتو به نقل از مجله سلامت ؛ حتی اگر برنامه روزانه خوبی داشته باشید، عادات روزانه شما ممکن است از جوان ماندن شما جلوگیری کند. یاد بگیرید که چگونه ایجاد تغییراتی ساده در رژیم غذایی روزانه می‌تواند به شما کمک کند جوان به نظر برسید و احساس جوانی، […]