راهنمای ست کردن کت و شلورا با کفش

what-color-shoes-to-wear-with-suits

یه کت شلوار هرچقدر هم که شیک و قشنگتر باشه در صورته نشدن با کفشها ممکنه ظاهر شما رو خنده دار جلوه کنه.

به گزارش آلامتو و به نقل از بامیلو؛ هماهنگ کردن کت و شلوار مردونه با کفش رسمی همیشه سئوال مهمی بوده. معنی مدگرایی و به روز بودن به این مسأله برمیگرده که شما چیجوری خود رو از راه لباسهایتون مطرح کنین. اما موقعیتایی هست که نیاز به تشریفات به خصوص و رعایت استانداردهای لازمه. مد مردونه راه درازی رو طی کرده و انتخابا و سلایق در طول سالای گذشته دچار تغییرات زیادی شده. کفش و کت و شلوار در طرحا و رنگای مختلفی پیدا میشه و بیشتر اونا هم از زیبایی خاصی بهره مند هستن. اما مشکل اصلی در تطبیق این طرحای جور واجور با همدیگره.

اگه بیشتر وقتا در پوشیدن کت و شلوار با مشکل مواجه میشین، در این مقاله با همدیگه نوعای جورواجور کفش و کت و شلوار رو با همدیگه تطبیق داده و در پوشیدن بهترین سبک ممکن شما رو همراهی می کنیم.

با کت و شلوار مردونه مشکی چه کفشی بپوشیم؟

به نظر می رسه کت و شلوار مشکی رو به نسبت رنگای دیگه بهتر بشه س کرد چراکه مشکی، رنگ ساده و متداولیه. قانون اصلی در تطبیق کت و شلوار مردونه با کفش اینه که کفشی انتخاب کنیم که تیره تر از کت و شلوارمان باشه. به غیر از مشکی هر رنگ دیگری انتخاب کنیم شاید چنگی به دل نزده و ظاهری روزمره و غیررسمی پیدا کنه. پس به این نتیجه می رسیم که: کت و شلوار مشکی = کفش مشکی

با کت و شلوار مردونه سرمه ای چه کفشی بپوشیم؟

کت و شلوارهای سرمه ای کاربرد زیادی داشته و تقریباً با بیشتر رنگا هم مطابقت داره. از اونجایی که کت و شلوارهای سرمه ای رنگ ملایمی دارن بیشتر کفشا از رنگ غلیظ تری نسبت به اون برخردار بوده و خیلی راحت میشه اونا روه کرد.

رایج ترین رنگ کفش واسه این کت و شلوار یعنی: مشکی، قرمز تیره و قهوه ای. بسته به موقعیتی که پیش میاد میشه هرکدوم از این رنگها رو انتخاب کرده و با کت و شلوار خود بپوشیم. به خاطر همین برابری بالاست که کت و شلوارهای سرمه ای عموماً در ادارات و واسه افراد کارمند بیشترین استفاده رو دارن.

با کت و شلوار مردونه نیلی چه کفشی بپوشیم؟

نیلی رنگی بین آبی و بنفش حساب شده و مقداری از سرمه ای روشن تره. این نوع کت و شلوار مردونه حالت رسمی کمتری داره و البته با بیشتر کفشا هم هماهنگی داره. به خاطر ته مایه های آبی و سرحال اون هم واسه تابستون ایده آله. کفشای مناسب واسه این کت و شلوار عبارت ان از: کفشای چرم طرح دار (brogues) به رنگ زرشکی و قهوه ای مایل به سرخ، کفشای چرم یکدست و بدون طرح (monk) به رنگ قهوه ای مایل به زرد و کفشای راحتی (loafer) مشکی

با کت و شلوار مردونه خاکستری چه کفشی بپوشیم؟

کت و شلوارهای خاکستری به اندازه نوع سرمه ای پرکاربرد هستن و از طرفی هم کمتر حالت رسمی دارن. این لباس رو تقریباً با بیشتر رنگ کفشا میشه پوشید. اما کفشای مشکی بهترین گزینه واسه کت و شلوار خاکستری کم رنگ هستش. یه پیراهن سفید و دستمال گردن، سبک شما رو کامل می کنه. رنگ خاکستری جوری که باید رسمی نیس و از طرفی واسه موقعیتایی که کت و شلوار نیازه. اما محیط خیلی رسمی نیس (مثل اداره) گزینه مناسبی هستش. واسه هر دو نوع خاکستری روشن و کم رنگ کفشای مشکی، قهوه ای، قرمز و شرابی مناسبه.

با کت و شلوار مردونه قهوه ای چه کفشی بپوشیم؟

این کت و شلوار بیشترً با بیشتر کفشایی که دارای رگهای جور واجور قهوه ای هستن، همخوانی داره. فقط تلاش کنین رنگ کت و شلوار با کفش برابر نبوده و مقداری تیره تر باشه. اگر رنگ اونا برابر باشه ظاهر جالبی نخواد داشت. هیچ وقت کت و شلوار قهوه ای رو با کفش مشکیه نکنین.

با کت و شلوار مردونه بژ چه کفشی بپوشیم؟

مراسمای عروسی خصوصاً در تابستون بهترین موقعیت واسه پوشیدن این کت و شلوار است. چون این رنگ، روشنه. پس با کفشای رنگ روشن تطبیق بهتری داره. کفشای سفید، سرمه ای و قهوه ای کمرنگ گزینه های مناسبی واسه این سبک هستن.

نتیجه گیری

تقریباً کلی ترین ترکیبای ممکن رو براتون شمردیم. اگر ترکیب مورد علاقه خود رو در میون این لیست پیدا نکردید، اون رو در بخش نظرات با ما و دوستای خود در میان بذارین.

در آخر همونجوریکه گفته شد انتخاب رنگ و ترکیب مناسب بیشتر سلیقه ای بوده و قانون کلی واسه اون وجود نداره. شاید تنها موردی که بهتره رعایت شه انتخاب کفش پررنگ تر از کت و شلواره. مهم اینه که در سبک انتخابی خود احساس خوبی داشته باشین؛ همین.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

بامیلو شیک پوشی

فاضلی

Next Post

راهنمای سفر به دبی و امارات

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ وقتی می خوایم واسه اولین بار به شهری سفر می کنیم نمی تونیم به درستی واسه اون سفر برنامه ریزی کنیم چون تا اون شهر رو نبینیم هر چقدر هم درباره اون شهر مطالعه کرده و عکس دیده باشین بازم تصور […]