رازهای پولدار شدن

 

success-key

پولدار شدن نه کار سختیه و نه نشدنی. بیشتر ما فکر می کنیم پولدار شدن اونم بدون سرمایه اولیه کارغیرممکنیه. اما حقیقت اون هستش که خیلی از ثروتمندان مطرح جهان از سرمایه اولیه چندانی بهره مند نبوده ان.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، ثروت مند شدن آرزوی خیلی هاست آرزویی که بعضی وقتا از طرف برخیا سرزنش می شه حتی در جامعه هستن آدمایی که به غلط همه ثروتمندان رو آدمایی که از دست رنج بقیه به جایی رسیدن می دونن. اما اگه واقعا هدف شما در زندگی پولدار شد باشه و در این راه قدم وردارین موفق میشین در این گزارش به ۷ تا از کلید هاش می پردازیم.

  1. تخصص در راه چیزهای مورد علاقه و توانایی

اگه همه آدما در راه درست تحقق آرزوهاشون قدم بردارن و به چیزهای مورد علاقه شون توجه کنن می تونن به آخر آرزوهاشون برسن.

بدیش اینه دلیل نبود کامیابی و موفقیت افراد اینه که در راه تحقق چیزهای مورد علاقه شون و کسب توانایی در چیزی که به اون علاقمند هستن نمی رن.

کسی که علاقه اش در موسیقیه طب می خواند! پس کاملا معلومه که دکتر ناموفقی می شه.

نوشتن رو دوست داره اما حسابدار می شه!! حسابدار همیشه دپرس.

اگه چیزی که انجام می دید رو دوست ندارین همین الان ترکش کنین. به همین سادگی.

  1. تمرکز

روی یه چیز و یه کار تمرکز کنین . واقعا درست گفتن با یه دست نمیشه چند هندوانه برداشت. به جای اینکه انرژی تون رو در انجام چند کار که در اون توانایی دارین هدر بدین یه کار رو درست و با تمرکز انجام بدین. موفقیت شما تضمین می شه.

  1. شناخت وسیله و ملزومات

همه وسیله و ملزومات لازم واسه موفقیت کارتون رو بشناسین و به دست بیارین. وسیله و ملزومات همیشه مادی نیستن بعضی وقتا یه مهارت جدید، یه دوست آشنا به کار و مشارکت با یه شرکت همکار می تونه سرعت موفقیت شما رو چند برابر کنه.

  1. تفاوت

بین خودتون و رقبایتان تفاوت بسازین کاری کنین که مثل همه نباشین تلاش کنین در حد امکان متفاوت بودنتون رو مشخص کنین و به رخ بکشین.

  1. تحمل

موفقیت یه خط و یه راه مشخص نیس بلکه راه پر پیچ و خمیه که در هر لحظه ممکنه شمارو در موقعیتای پیش بینی نشده بذاره در این راه تحمل و ثابت قدمیه که باعث موفقیت شما می شه و شما رو از کسائی که در راه جامانده ان جدا می کنه.

  1. اصلاح

آدمای موفق چارچوب بندی و خط قرمزای کمتری دارن اونا هر لحظه آماده پذیرش ایده های نو و حرکت در مسیرای نامعلوم ان.

خطر پذیری بالا و توانایی پذیرش خطاها از نکات برجسته آدمای موفقه. اونا از بیان و اعتراف به اشتباهاتشان هول و هراسی ندارن.

  1. مشورت

آدمای موفق همیشه مشورت می کنن و حرف حق و درست رو بدون توجه به مرجعش قبول می کنن حتی اگه اون فرد کارمند زیر دستشون باشه و یا حتی لحن نامناسبی در کلامش باشه.

رشته های پردرآمد تجربی و ریاضی در ایران

چیجوری به پول برسیم؟

باشگاه خبرنگاران راه های سریع واسه پولدار شدن پولدار شدن

فاضلی

Next Post

راه برخورد با همسر بداخلاق

محبوب همسر بودن، ابتدائی ترین حق هر زن متاهلیه. اگه به این حق توجه نکردید در روبرو شدن با بداخلاقیهای اون خودتون رو هم سرزنش کنین. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین اگه در اول ازدواجتون عاشق همسرتون بودین هنوزم می تونین اون عشق رو […]