با این اپلیکیشن ها زیباترین سلفی ها را بگیرید

بعضی مواقع و در بعضی از صحنه های زندگیتون نیاز دارین تا تلفن هوشمند خود رو در بیارین و سلفی بگیرین. سلفیایی که ممکنه عاشق اونا شید و یا بر اثر نفرت زیاد از اونا در کمتر از چند ثانیه اقدام به حذف شون کنین.

مدت زیادیه که سلفی از محبوبیت خیلی بالایی برخورداره؛ همین امر دلیلی شده تا پیشرفت دهندگان به این زمینه روی بیارن و به دنبال پیشرفت اپلیکیشنایی واسه ثبت زیباترین سلفیا باشن.

از اون جایی که تعداد اپای منتشر شده واسه گرفتن سلفیای جذاب بسیاره، پیدا کردن بهترین گزینه کمی مشکل به نظر می رسه. برنامه های سلفی که در ادامه به معرفی اونا می پردازیم از محبوب ترین اپلیکیشنا در گوگل پلی هستن. تا آخر با ما همراه باشین تا با بهترین اپلیکیشنا واسه ثبت سلفیای قشنگتر آشنا شید.

۱٫ B612

با به کار گیری اپلیکیشن B612 می تونین از افکتای ریل تایم روی سلفیای جور واجور خود لذت ببرین. مثلا قادر هستین افکتای ریل تایمی انتخاب کنین که روی محیط دور و بر و یا مستقیماً روی چهره شما اثر داشته باشن.

حالا خوبیش اینه B612 طیف بزرگی از افکتای جور واجور و جذاب رو واسه ثبت سلفیای قشنگتر در اختیار کاربران قرار داده. افکتای ریل تایم چیزایی مثل چهره گربه، گلای نورانی، عینکای جور واجور، گوش حیوانات، سیبیل، جواهرات و… رو روی صورت شما ترسیم می کنن.

ً میتونین به صورت هم زمان دو نوع افکت روی سلفی خود داشته باشین. اگه می خواین سلفی خود رو ساده نگه دارین و از یه فیلتر معمولی استفاده کنین، B612 دارای تعدادی فیلتر قشنگتر هستش که می تونه به تصاویر سلفی شما جلوه ای خاص ببخشد.

مزیت ذخیره خودکار هم دلیل می شه تا هیچ وقت سلفیای خود رو از دست ندین. در ادامه قادر هستین صدای شاتر دوربین رو هم از بخش تنظیمات قطع کنین.

مزیت ذخیره خودکار هم دلیل می شه تا هیچ وقت سلفیای خود رو از دست ندین.

B612 به کاربران این اجازه رو میده تا سلفیای خود رو در نسبتای جور واجور مانند ۱:۱، ۹:۱۶ یا ۳٫۴ ثبت کنن. توانایی ساخت سبکای جور واجور کلاژ و آپلود تصاویر از گالری تلفن هوشمند و اضافه کردن فیلترهای جور واجور به اون از دیگر ویژگیای این اپلیکیشن هستن.

افکتای ریل تایم این برنامه رو از دیگر وسیله جدا می کنه و دلیل می شه تا سلفیای منحصر به فردی ثبت کنین. نبود توانایی در رفع بعضی مشکلات موجود در تصاویر می تونه از جمله ضعفای B612 باشه اما دیگه ویژگیای این اپلیکیشن مطمئناً کمک زیادی در این مورد می کنن.

B612 - Selfiegenic Camera

 • B612 – Selfiegenic Camera
 • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
 • سازنده: LINE Corporation
 • سیستم عامل: اندروید، iOS و ویندوزفون
 • حجم: ۱۷٫۱۶/۸۲٫۷/۵۲٫۷۴ مگابایت

دانلود

۲٫ YouCam Makeup: Selfie Camera

در YouCam Makeup نه فقط طیف بزرگی از فیلترها در اختیار شما قرار داره، بلکه می تونین بدون داشتن آرایش صورت هم بسیار قشنگتر به نظر برسین.

یعنی کاربران می تونن آرایش صورت رو به صورت ریل تایم اضافه و اقدام به ثبت سلفی کنین؛ هم اینکه توانایی اضافه کردن افکتای آرایشی به تصاویر موجود در گالری تلفنای هوشمند هم در این اپلیکیشن تعبیه شدته.

کاربران می تونن آرایش صورت رو به صورت ریل تایم اضافه و اقدام به ثبت سلفی کنین.

در مورد همین موضوع می تونین زمینه صورت، سرخی صورت، رنگ چشم، رنگ لب، خط چشم، مژه و سایه چشم رو تغییر بدین. مزیت به کار گیری دوربین عقب واسه قرار دادن افکتای آرایشی روی چهره افراد دیگه هم از جمله قابلیتای YouCam Makeupه.

پس از اون که از ظاهر خود اطمینان حاصل کردین، می تونین یه ویدیو سلفی از چهره خود بسازین. برنامه نامبرده ویدیوی مورد نظر رو به صورت خودکار پخش می کنه و گزینه ای واسه ذخیره اون بهتون میده. پس از ذخیره سازی هم امکان به اشتراک گذاری اون با دوستان و آشنایان هست.

 • YouCam Makeup – Selfie Camera & Magic Makeover
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: Perfect Corp
 • سیستم عامل: اندروید، iOS و ویندوزفون
 • حجم: ۱٫۷۷/۱۳۷/۴۵٫۴ مگابایت

دانلود

۲٫ Sweet Selfie

کاربران می تونن از اپلیکیشن Sweet Selfie واسه اضافه کردن افکتای ریل تایم به سلفیای خود استفاده کنن. با دانلود این اپلیکیشن و به کار گیری اون قادر هستین افکتای ریل تایم جذاب مانند ستاره ها، ریزش برف و… رو به سلفیای خود اضافه و از دیگر پس زمینه های اون بهره ببرین.

Sweet Selfie به کاربران این اجازه رو میده تا از تصاویر سلفی خود کلاژ جفت و جور کنن. برخلاف اپلیکیشنی چون Candy Camera که دارای محدودیت ۲ ثانیه  ای بین ثبت هر سلفیه، Sweet Selfie شما رو قادر می سازه تا هر زمان که حاضر بودین سلفی مورد نظر خود رو ثبت کنین.

هم اینکه گزینه ای واسه تغییر دوربین از جلو به عقب هم هست. اینجوری می تونین از افکتای موجود به هنگام گرفتن عکس از دوستای خود هم استفاده کنین. واسه زیبایی سلفیای خود هم می تونین تنها یه اندازه از ۱ تا ۴ رو استفاده کنین.

قابلیتای مطلوب ارائه شده به وسیله این اپلیکیشن دلیل شده تا حجم انبوه کاربران ازش استفاده کنن.

این در حالیه که اپلیکیشن نامبرده پس از ثبت سلفی شما رو قادر می سازه تا سیاهیای دور چشم، ککای صورت و… رو حذف کرده و اونا رو اصلاح کنین.

ویژگیای Sweet Selfie به مراتب از Candy Camera کمتر بوده اما به کار گیری اون واسه ثبت سلفیای قشنگتر ساده تره. شاید اپلیکیشن فوق ایراداتی هم داشته باشه اما قابلیتای مطلوب ارائه شده به وسیله این اپلیکیشن دلیل شده تا حجم انبوه کاربران ازش استفاده کنن.

Sweet Selfie

 • Sweet Selfie
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: Ufoto
 • سیستم عامل: اندروید و iOS
 • حجم: ۴۲/۱۰٫۷ مگابایت

دانلود

۴٫ Candy Camera

Candy Camera از نظر دارا بودن ویژگیای بسیار جذاب جزو اپلیکیشن هاییه که به کار گیری اونو به هر کاربری پیشنهاد می کنیم. در مورد همین موضوع امکان انتخاب فیلترای جور واجور در سه بخش مجزای Classic ،Selfie و Unique واسه کاربران جفت و جور شده.

این اپلیکیشن نقش به سزایی رو در قشنگ تر شدن سلفیاتون بازی می کنه. در همین رابطه می تونین از گزینه هایی چون سایه چشم، رژ لب، سفید کردن دندانا، خط چشم، ریمل/مژه/ابرو و… استفاده و پس از ثبت چند سلفی یه کلاژ واسه به اشتراک گذاری با دوستای خود بسازین.

در ادامه میتونین با به کار گیری استیکرهایی چون گل، قلب، عینک و… سلفیای خود رو باحال تر از گذشته کنین. Candy Camera این امکان رو به شما میده تا به هنگام ضبط ویدیو از استیکرها، فیلترها و هر اون چیزی که دوست دارین استفاده و اونا رو به ویدیوی خود اضافه کنین.

Candy Camera به عنوان یه ویرایشگر هم حرفای زیادی واسه گفتن داره.

کاربران هم اینکه می تونن از Candy Camera به عنوان یه ویرایشگر تصویر واسه ویرایش سلفیایی که در گالری گوشی هست هم استفاده کنن. با به کار گیری این بخش قادر هستین جلوه های نوری، قابا و برچسبای جورواجور رو به تصاویر خود اضافه کنین. در ادامه فیلترها، وسیله ویرایش اولیه و وسیله تقویت زیبایی هم در اختیار کاربران قرار داره.

تنها ویژگی قابل بحث این اپلیکیشن گزینه ای واسه تغییر ظاهر شما هستش. مثلا می تونین کاری کنین که بلندتر از گذشته به نظر برسین. اگه به دنبال یه اپلیکیشن سلفی با حجم انبوه امکانات هستین به کار گیری Candy Camera رو به شما پیشنهاد می کنیم.

JP Brothers, Inc.

 • JP Brothers, Inc.
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: JP Brothers, Inc
 • سیستم عامل: Candy Camera
 • حجم: ۶۱/۱۹٫۹۳ مگابایت

دانلود

۵٫ Frontback

یکی از ویژگیای جذاب Frontback اون هستش که به کاربر اجازه میده به غیر از گرفتن سلفی، موقعیت رو به روی خود رو با دوربین اصلی هم ثبت کنه.

یعنی Frontback به صورت هم زمان از شما با به کار گیری دوربین سلفی و از منظره ای که در مقابل تون قرار داره با به کار گیری دوربین عقب عکس میگیره و بعد یه کلاژ دو بخشی بوجود میاره.

توانایی فعال و غیر فعال کردن فلاش، جا به جایی بین دوربین عقب و جلو، به کار گیری حالت تایمر، عوض کردن کادر عکسای ثبت شده با دوربین عقب و سلفی و حتی توانایی ثبت عکس تکی هم از دیگر قابلیتای این اپلیکیشن جذابه.

شبکه اجتماعی Frontback جاییه که کاربران تصاویر دوگانه شون رو بین دیگه آدما به اشتراک می ذارن.

واسه ورود به اپلیکیشن احتیاجی به حساب کاربری دارین، اما همین که به بخش به اشتراک گذاری و اجتماعی اون می رسید، باید یه حساب کاربری بسازین.

شبکه اجتماعی Frontback جاییه که کاربران تصاویر دوگانه شون رو بین دیگه افراد به اشتراک می ذارن تا لایک بگیرن و به تعداد دنبال کنندگانشان اضافه کنن. به کار گیری هشتگ هم کار رو واسه پیدا کردن تصاویر دلخواه و جذاب راحت تر می کنه.

شاید Frontback مانند دیگه اپلیکیشنای سلفی فیلترها و افکتای جذاب رو به شما پیشنهاد نده، اما ایده دوگانه بودنش دلیل می شه تا هر کاربر خوش ذوقی به اون جذب شه.

Frontback - Social Photos

 • Frontback – Social Photos
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: Frontback
 • سیستم عامل: اندروید و iOS
 • حجم: ۱۳۴/۱۳٫۵۹ مگابایت

دانلود

۶٫ PIP Camera

PIP Camera یکی از اپلیکیشنای منحصر به فردیه که در مورد ثبت تصاویر سلفی می تونه هر کاربری رو به خود جذب کنه. این وسیله امکان اضافه کردن افکتای تصویر در تصویر رو براتون به ارمغان می آورد تا بتونین سوژه هاتون رو در اجسام مختلفی مثل لیوان، بطریای شیشه ای، ذره بین و حتی جلد مجلات و روزنامه ها مشخص کنین.

این اپلیکیشن امکانات ویرایشی مطلوبی رو در اختیار کاربران میذاره و واسه عکاسی و ویرایش تصاویر هم به ۴ بخش کلی تقسیم بندی می شه.

اپلیکیشن PIP Camera دارای فیلترهای هنری فراوانه که می تونه در کمتر از یه ثانیه تصاویر عادی شما رو به تصاویر هنری تبدیل کنه. با به کار گیری فیلترهای کارتونی و طنز هم می تونین جلوه های خنده داری به تصاویر سلفی خود ببخشین.

PIP Camera دارای یه ادیتور حرفه ای واسه ویرایش تصاویره.

در بخش Magazine، پس زمینه هایی از مجلات و روزنامه ها در اختیار دارین تا عکس هاتون رو تیتر یه اونا مبدل کنین. PIP Camera واسه ساخت تصاویر کلاژ هم امکانات بسیار کاملی داره که می تونین با مراجعه به منوی Collage به اونا دسترسی داشته باشین.

علاوه بر اینا PIP Camera دارای یه ادیتور حرفه ای واسه ویرایش تصاویره که با به کار گیری اون می تونین گزینه هایی چون فیلتر، متن و افکتای موزائیکی رو به تصاویر خود اضافه و به تنظیم نور، رنگ و کادر تصاویر بپردازید.

اپلیکیشن فوق حالا میلیونا کاربر داره و با به روز رسانیای زیاد تونسته خود رو به عنوان یکی از اپلیکیشنای حرفه ای عکسبرداری (به خصوص ثبت سلفیای جذاب) مطرح کنه.

PIP Camera-Photo Editor Pro

 • PIP Camera-Photo Editor Pro
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: Fotoable,Inc
 • سیستم عامل: اندروید و iOS
 • حجم: ۷۴٫۲/۴۰٫۸۴ مگابایت

دانلود

از چه اپلیکیشنی واسه ثبت سلفی استفاده می کنین؟

همونطور که گفته شد سلفیایی هستن که ممکنه عاشق اونا شید و یا بر اثر نفرت زیاد از اونا در کمتر از چند ثانیه اقدام به حذف شون کنین. در همین رابطه به کار گیری اپلیکیشنای مخصوص ثبت تصاویر سلفی می تونن قدم مهمی در جهت قشنگ تر شدن این جور عکسا بردارن.

وجود فیلترهای جور واجور و جورواجور و افکتای ریل تایم دلیل شدن تا امروزه با سلفیای جذاب و جالبی رو به رو باشیم. شما از چه اپلیکیشنایی استفاده می کنین؟ علاقه مند به به کار گیری فیلترها و افکتای جور واجور هستین؟ تجربیات خود در این مورد رو با ما و دیگه کاربران سایت ما به اشتراک بذارین.

در بخش تکنولوژی سایت ما بخونین:

۳ نکته درباره مدیریت لایه ها در فتوشاپ واسه مبتدیان

معرفی ربات MySeekerbot؛ با موتور جستجوی قوی تلگرام آشنا شید [بروزرسانی شد]

edame

Next Post

ققنوس در شهر؛ نگاهی به سرگذشت سوپرخودروهای مرسدس بنز و بررسی SLS AMG در تهران

چ نوامبر 13 , 2019
پرده اول با پایان جنگ جهانی دوم و از باقیمونده ویرانهای آلمان غربی،  شرکت مرسدس بنز که به مدت یه دهه هیچ محصول جدیدی رو تولید نکرده بود درزمان یه دهه آینده با معرفی ۳ خودروی مسابقه ای سرنوشت این شرکت رو واسه همیشه عوض کرد. مهم ترین رقابتای اتومبیل […]